Cart

Ürünlerimizin

Tanıtımı

Keratin Nedir?

Keratin, saçlarımızın temel yapı taşlarından biridir ve saçlarımızın sağlıklı, güçlü ve parlak olmasında önemli bir rol oynar. Keratin, doğal olarak saç kılında bulunan bir protein türüdür. Saç kılındaki keratin miktarı, saçın sağlığı ve güzelliği için çok önemlidir.

Keratin bakımı, saçlarınızın daha parlak, daha sağlıklı ve daha güçlü görünmesine yardımcı olur. Keratin bakımı, saç tellerinin dış katmanını kaplayarak onları daha düzgün hale getirir ve böylece daha az kırılma ve daha az çatallaşma oluşur.

Keratin bakımı, saçların düzleştirilmesi ve pürüzsüzleştirilmesi için de kullanılabilir. Bu işlem, saçlardaki kıvrımları düzleştirerek daha parlak ve düzgün bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Keratin bakım ürünleri, saç bakımı pazarında oldukça popülerdir ve farklı şekillerde kullanılabilirler. Keratin şampuanı, saçınızın güçlenmesine ve nemlenmesine yardımcı olurken, keratin maskeleri, saçlarınızın daha derinlemesine beslenmesine ve onarılmasına yardımcı olabilir.

Keratin, saçlarınızın sağlıklı kalması için gereklidir ve keratin bakımı, saçlarınıza ihtiyacı olan besinleri sağlayarak onları daha güçlü, daha parlak ve daha sağlıklı hale getirir.

Keratin Maskesi

Boyanan, sık işlem gören ve her gün ısı ile karşılaşan saçlar bir süre sonra sağlığını ve canlılığını yitirir. HairMind Keratin Maskesi içerdiği %100 keratin ile saçlarınızı kökten uca besleyerek daha güçlü ve dayanıklı olmasını sağlar. 

Özel olarak hazırlanan formülü ve içerdiği proteinler saçlarınızı besler, nemlendirir ve bakım yapar. HairMind Keratin maskesi kimyasal işlemlerle hasar görmüş, yıpranmış ve elastikiyet kaybetmiş saçlarınıza dolgu yapıp ilk uygulamadan itibaren sıkılaştırıp sağlıkla onarılmasına yardımcı olur. Bu nedenle saçların bakımında mutlaka kullanmanız gereken bakım basamaklarından biridir. Saçınız için sürdürdüğünüz bakım rutinini destekler, yoğun bakım aşamasını sağlar. Kullanım sonrasında Saçlarınız daha parlak ve sağlıklı görünür. Güneş ışınlarından ve dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur.

HairMind Keratin bakım maskesi ile saçlarınızdan azalan keratin geri yüklemesi ile keratin oranı arttırılır.  Saçınızın kökünden ucana uygulayacağınız maske ile kısa sürede yoğun bakımın sağladığı etkinin farkını görebilirsiniz. Kullanımın düzenli olarak devam etmesi sonrasında saçlarınız eskisinden daha sağlıklı, daha dolgun, daha parlak olacaklar. Bu rutine ile saçlarınızın eski sağlığına kavuşmasını keyifle izleyeceksiniz. Işıltılı, dolgun, yumuşacık saçlarınıza dokunmaktan kendinizi alamayacaksınız.

Keratin Şampuan

Özel olarak hazırlanan formülü sayesinde kimyasal işlem görmüş saçlarınızın onarılmasına yardımcı olur. Saçlarınızdaki kozmetik ve çevresel kalıntıları arındırarak temizlenmesine yardımcı olur. İçerdiği vitamin ve proteinler saçlarınızı besler, nemlendirir ve bakım yapar. Saçlarınızın daha hacimli, parlak ve yumuşak olmasını destekler. Güneş ışınlarından ve dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur.

Saç bakımı şampuan ile başlar. İçeriğinde %100 Keratin barındıran iyi ve kaliteli şampuan ile temizlenmiş bir saça uygulanacak bakımı aynı şekilde sıradan bir şampuanla temizlenmiş saça uygulandığınızda aynı sonucu almak mümkün değildir. Bu nedenle sağlıklı ve bakımlı bir saç elde etmek için önce işe şampuan seçimiyle başlamalısınız. 

Keratin bakımına,  %100 keratin içerikli bir şampuan seçerek başlamalıdır. Keratin bakımı serum, maske ve süt ile tamamlanmaktadır ancak kullanılacak şampuanlar bu bakımları tamamlayıcı etkide olmalıdır. HairMind Keratin Şampuan içeriğinde Tuz, sülfat, sls ya da paraben barındırmaz. Bu sayede “HairMind Keratin Care Complex At Home” ile evde kolaylıkla ve ekonomik olarak gerçekleştirebileceğiniz saç bakımında %100 Keratin saç yapraklarının açılmasını sağlayarak saça tutularak, saç yapraklarını  şampuanlar saçta tutulması gereken keratini aşındırıcı etkileriyle söker ve akıtırlar. Buna neden olmamak için de kullanacağınız şampuanın keratin içerikli olması önem arz eder. 

 

Argan Yağı

Herkes için saçları çok önemlidir. Günümüzde sağlıklı, canlı, dökülmeyen ve kendinden ışıltıyla parlayan saçlar için bakım yapmak artık ihtiyaç haline gelmiştir. Şampuanlar, saç kremleri, maskeler, serumlar… Hepsi istediğimiz saça kavuşmanın birer basamağı.

Saç bakımında temizlik kadar sonrasında kullanacağınız ürünler de çok önemlidir. İçeriği, işlevi, sizin saçınızın ihtiyacı derken tüm maddeleri göz önüne alarak hepsi için destekleyici bir ürün tercih etmelisiniz. HairMind Argan Yağı Serumu bu amaçla üretilmiş, tüm ihtiyacınızı karşılayacak, içeriği gereksiz kimyasallar barındırmayan bir serumdur.

Yıpranan, kurumuş, sert saçları onarıcı etkisi ile hızlı sonuç verir. İlk kullanımdan sonra saç yumuşamaya, beslenmeye başlar ve yıpranma görünümü azaltır, kırıkları onarır ve sağlıklı bir ışıltı verir. Düzenli kullanım sonrasında saçınız eski yıpranmış görünümden sıyrılmış, yepyeni profesyonel bakım görmüş haline kavuşur. Saçınızdaki nem oranı da bu yağ sayesinde yükselmiş olur.

Eğer saçlarınız çok fazla ısı işlemine maruz kalıyor, sık sık boyanıyorsa bu saçın güçlü yapısını bozar, sertleştirir, kırıklara neden olur. Tarama işlemi zorlaşır ve bu da koparak dökülmenin yolunu açmış olur. Saçlarınız tam da bu durumda ise keratin yağı ile yoğun bir bakım uygulamanın zamanı gelmiş demektir. Bu sorunların bir an önce çaresine bakmadığınızda saçlarınızda geri dönülmeyecek hasarlar bırakabilirsiniz.

Keratin yağı nano teknoloji ile üretilmiştir. Bu sayede mikro parçacıklara ayrışabilir ve saçınızdaki her bir noktaya detaylıca nüfuz eder. Bu sayede her noktadan saçlarınız beslenmeye ve güçlenmeye başlar. Yoğun bir şekilde onarıcı bakıma alınmış saç kısa sürede kendisini toparlar, güçlenir ve eskisi gibi esnek yapısına kavuşur. Ayrıca keratin yağı saçın dış kısmına da koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu sayede de dışarıdan gelecek olan ısı ve çevre kirliliği gibi nedenlere bağlı yıpranmaların önüne geçer.

Keratin yağı standart saç yağları ve serumlarına karşın oldukça özel içeriklerle formülize edilmiştir. İçeriğinde yüksek oranda saf keratin barındırır. Bunun dışında ise doğal yağlar, mineraller ve vitaminler yer almaktadır. Saçı kökten uca besler. Tamamen doğal ürünler olması nedeniyle de saça ekstra bir zarar vermez, yan etki yapmaz. 

Keratin Sütü

Keratin Sütü

Hasar görmüş, yıpranmış, kuru ve cansız saçların onarılmasına yardımcı olur. Saçı nemlendirir, kolay taranma sağlar. Koparak dökülmelerin azalmasına yardımcı olur. Gün boyu besleyerek, elektriklenme ve kabarlamaları önler. HairMind KEratin Sütü kullanımı saçı yüksek ısının etkilerinden korur.  Düzenli kullanımda saç uçlarının onarılmasına yardımcı olur. Gün içinde birden fazla kullanılabilir. Saçta ağırlık yapmaz, doğal içeriği ile yağlanmaya neden olmaz. Durulama gerektirmez. Saça verdiği besleyici nem ile kuru görüntüyü alır ve parlaklık sağlar. HairMind Keratin Sütü saçın kolaylıkla taranmasını sağlar. Dolaşmış ve tarak geçmeyen karışık saçların hızlıca açılmasını sağlar.

HairMind Keratin Care Complex At Home

“HairMind Keratin Care Complex At Home” saçlarınız da her bir telinin hakettiği aynı doğal bakımı alması ile saçlarınızın dibinden en ucuna kadar hızlı, sağlıklı bir şekilde yenilenmesi ve yapılanmasına yardımcı olmada çok etkilidir. Saçları kökünden ve uçlarına kadar kontrol altına alınır. Önce yıpranan saçların onarımı ve sonra saç kökleri temizlenmesi, beslenmesi, güçlenmesi işlemleri ile ve hızlı saç döngüsü sağlanır. Saç derisinde yıpranma sonucu oluşan dökülme, yağlanma, kepek, pullanma, kaşıntı gibi olumsuzlukların giderilmesini sağlar, saçlarınız sağlıklı formuna kavuşur.  Yavaş uzayan saçlar, Saçlarda oluşan kırıklar ve kopmalar, tüm yıpranmalar ve sertlik, kuruluk, matlık ve zor taranma gibi sorunları çok çabuk ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturur. “HairMind Keratin Care Complex At Home”  üç günde bir saçınıza keratin bakımı ile düzenli bir bakım yaptıkça saçınız adım adım toparlar, yeniden yapılanır. Bu keratin uygulaması neredeyse kesin sonuç verir. Serumlar içerisinde TUZ, ALKOL, SÜLFAT, SİLİKON, PARABEN FORMALDEHİT İÇERMEZ.  Ayrıca keratin ürünlerinin kullanım kolaylığından dolayı evde keratin bakımı yapmanız oldukça kolaydır. 

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website